Televizyon izlerken alt yazıları okumakta zorlanmaya başladım semt polikliniğindeki göz doktoruna gidip muayene oldum. Bana sağ gözümde katarakt başlangıcı olduğunu hastahanede göz doktoruna görünmemi önerdi ben de 10 yıl önce eşim Z.O na katarakt ameliyatını yapan Bayrampaşa göz nuru vakfı göz hastahanesindeki Opr. Dr. Ali Spahier e gidip muayene oldum. On yıldır eşimin gözlüksüz sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayan göz doktorumuzun önerisi doğrultusunda iki gözümden de katarakt ameliyatı oldum. takılan mercekle artık bende yakın gözlüğü kullanmıyorum. Bana her yönden güven veren ve göz ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Opr. Dr. Ali spahier’e ve amelyat ekibine çok teşekkür ederim kendisinin bundan sonra da benim gibi bir çok insanı memnun edeceğine inanıyorum kendisine sağlık ve başarı dileklerimi sunuyorum

R.H

Ali bey tek kelime ile muhteşem. 2000 yılında bu alanda en iyi bilinen Sinen Göker’e miyobum için lazer eximer ameliyatı olmuştum. Ama Sinan beyden çok daha detaylı bilgi veren ve insanı rahatlatan farklı bir doktor. Hiç korkmadım, ilk randevuya gittiğim gün testler olumlu çıkınca ameliyata hemen karar verdim. Tüm arkadaşlarımada tavsiye ettim. Bir mucize gerçekleşti ve bu mucizeyi Ali beye borçluyum

M.M

23ağustos-2eylül tarihlerinde sağ ve sol gözümden katarakt operasyonu geçirdim. Kapıdan içeri girdiğim andan itibaren -gerçekten kimseyi atlamadan isimlerini yazmayı çok isterdim- herkes çok ilgiliydi. Doktorum Ali Bey, sekreteri, anestezi personeli, beni odamdan almaya gelen personel, hemşireler herkes çok güzel iletişim kuruyor. Gergin, üzgün hatta ağlamaklı olmama rağmen, ki ağladım sürekli… Beni motive edip ameliyat sırasında elimden tuttular 🙂 Başta Ali Bey olmak üzere tüm ekibe çok çok teşekkür ediyorum. Sonuçtan da gayet memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum. İyi günler.

G.G

53 yaşındayım, yakın 4,25, uzak 2,25 gözlük kullanıyorum ve çevremde benden 10-15 yaş büyük olanlarda yoğun bir katarakt durumları var. Ve yaptırmış olduğum ameliyatla ileride katarak ve gözlük ihtiyacım olmayacak olması büyük bir etken. Ama asıl sorun, kime güveneceğiz yaptırmak için.
18 ve 21 Nisan 2022 tarihlerinde lazer ile yakın-orta-uzak mercek  ameliyatı oldum.
Opr Dr. Ali Sipahier, muayene aşamasından ameliyatların sonuna kadar tüm süreçte bilgisiyle, konulara hakimiyeti ve içtenliği ile ikna olmamdaki en büyük etken. İyi ki yaptırmışım, gözlüksüz hayata merhaba dedim sayesinde. Çok çok teşekkür ederim Ali hocam, elleriniz dert görmesin.
Ve asistanı Tülay hanım, nazik ve sabırlı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.

G.M

He successfully performed the surgery that other doctors could not do.I was very pleased with his interest and work.Mikail, the translator, thank you especially for your help.

L.M

Hayatımda verdiğim en doğru karar size güvenmek oldu. 18.01.2022 beni miyop astigmat yüksek numaralı gözlüklerimden kurtardı.Çok değerli mütavazi doktorum elinize emeğinize sağlık

E.Ş

Binlerce teşekkür etmeliyim. Annemin iki gözündede ileri düzeyde sarı nokta hastalığı var.Aynı zamanda iki gözünden de katarakt ameliyatı olması gerekti.10 yil önce bir gözünden ünlü bir hastahanede bir prof. tarafından ameliyat edildi ve 1 ay sonra sarı nokta kanamasıyla bir gözü sadece %5 görür oldu yani kör oldu. İkinci göz içinse yıllardır operasyondan korkup kaçtı. Ta ki Ali hocayı tanıyana kadar.. Harika bir ameliyat geçirdi diğer gözü şimdi çok daha sağlıklı uzak numarası sıfırlandı .. insancıllığı, hasta ile diyaloğu, operasyon sonrası takibi ile kendisine bir annenin dualarını gönderiyoruz. Tesekkürler Ali Sipahier hoca..

R.Y

Hastaneye ilk adım attığımızdan itibaren gerek personel,gerekse tıbbi ekibin yardımseverliği ve kibarlığı çok dikkat çekici.
Doktorumuz Ali Sipahier’in ilgisi ve açıklamaları ciddi güven telkin ediyor. Ameliyat konusunda tereddüt yaşayan babam bu güven sayesinde hemen ikna oldu .Ali bey’ e ve tüm personele teşekkürler. Mehmet Güler

Hastanenin sunduğu tatmin edici koşulların yanı sıra doktorumun ve personelin gerek ilgileri gerekse tedavi sürecindeki hassasiyetleri güven vericiydi. Bu seviyedeki kalite ve hizmet daha fazla tanıtılmalı diye düşünüyorum. Teşekkürler Dr.Ali Sipahier ve ekibi.

F.T

2 ay önce katarakt ameliyatı oldum. Dr.Ali Sipahier çok başarılı bir operasyonla beni aydınlığa kavuşturdu. Her şey süper geçti. Gerek kendisi gerek sekreteri çok ilgililer kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ettim. Ne güzel ki böle doktorlarımız var.

G.G

Tavsiye üzerine geldik Dr.Ali beye özellikle geldim, oğlum ve ben çok memnun kaldık. Tavsiye ediyorum doktorumuzu hep gelirim.

N.k

Dr.Ali Sipahier’e göz sağlığıma kavuşmamda göstermiş olduğu ilgiye ve tüm emeklerine çok teşekkür ederim. ÜMEYYE BAŞKAYA

Beni aydınlatan adam…
Bende herkes gibi hikayemi anlatacağım. 25 yaşındayım. Miyop ve hipermetrop teşhisi ile 3 yaşından beri gözlük kullanıyorum. Her doktora gidişimde “20’li yaşlarını bekle ” demelerine üzülüp geri dönüyordum. Ta ki 01.10.2020 günü bir yakınım vasıtasıyla Ali Bey ile tanıştığımda hayatım değişti. İyi ki diyorum ben o gün o hastaneye gittim ve Ali Bey ile tanıştım.
Kendisinin alanında uzman bilgisi, tecrübesi, ikna çabası ve sadece ve sadece doğruları direkt olarak söylemesi beni o gün çok etkiledi. Ve ben ameliyat olmaya karar verdim ve 23.11.2020 – 26.11.2020 günü iki başarılı operasyon ile göz ameliyatı oldum. Ve ameliyatım harika geçti. Ve benim için bugün itibariyle artık yeni bir hayat başlıyor. İyi ki siz, bin minnet ve bin şükür.. Ben artık yeni aydınlıklara, yeni yolculuklara.

T.Ö

Sağlık Konusunda Doktora Güvenmek, İlaç Kadar Önemlidir.
Uzun Zamandır Ertelediğim Katarak Ameliyatımı, Sn. Opr.Dr. Ali Sipahier’e Muayene İçin Gittiğim Gün, Sonuç Odaklı, Pozitif, Açıklayıcı ve Mütevazi Yaklaşımı Sayesinde Ameliyat Olmaya Karar Verdim. Yaşam Kalitesi Yönünden Görmenin Çok Önemli Olduğunu Düşünerek, Sağ Göz Ameliyatımdan 4 Gün Sonra da Sol Gözümden Ameliyat Oldum. Titiz ve Başarılı Ekibiyle ” Fako Tekniği” Kullanılarak Yaptığı Ameliyat Sonucundan Çok Memnun Kaldım ve Beni Gözlüksüz Bir Hayata Kavuşturan Sn. Opr.Dr. Ali SİPAHİER’e Sonsuz Teşekkürler. İYİ Kİ Sizi Tanımışım.

Ş.A

Op.Dr.Ali Sipahier Bey ‘e Teşekkürler
Her iki gözümün FAKO operasyonunda gösterdiği güler yüzü ve üstün başarısından dolayı hastaneniz doktorlarınızdan Op.Dr.Ali Sipahier Bey’e çok teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

Ö.C

 Tanrı beni Sayın Uzman Dr.Ali Sipahier eliyle ödüllendirdi.
5 yıl önce Haydarpaşa Gata’da sinüzit ameliyatı sırasında sağ gözümde makula bölgesinde damar kanaması oldu.Patlayan kılcal damar sebebiyle makulaya dolan kan görme keskinliğini sağlayan ışık algılayıcı fotoroseptörlerin üzerini kapattı.Ayrıca kandaki demir toksit etki yaparak fotoroseptörlere zarar verdi.2 aya yakın bir süre gözüme gaz vererek oradaki kanın dağılması beklendi ama dağılmadı.Bunun üzerine bir profesör ameliyatla temizleyebildiği kadar kanı temizledi ama çözüm olmadı.Ordaki kan tümden gitmedi ve makula dejenerasyonu şeklinde kendini göstererek hem görmemi engelledi hem de görebildiğimi de kargacık burgacık biçimde gördüm.Sonunda gözümde gelişen katarakt ile de görmem %5’e geriledi.Hayattan koptum.Kördüm artık.Zira diğer gözümde de katarakt gelişmiş, o da az görüyordu.Bir doktorun tavsiyesiyle katarak ameliyatı olmaya karar verdim ve en iyi olasılıkla %15 görebileceğim söylendi.Doktor araştırmaya başladım.Yine Göz Nuru Vakfı’nın İdealtepe’deki kliniğinde bulunan ve sıklıkla başvurduğumuz Sayın Dr.Murat Bey bana bu işi en iyi şekilde yapabileck olan mucizenin adını verdi ; Sayın Dr.Ali Sipahier…
Kendilerine vakit kaybetmeden başvurdum.Kısa anamnezimden sonra Sayın Dr.gözümün tüm detaylı tetkiklerini aynı gün içinde yaptı ve incelemesini bitirdi.Sonuçta kendilerine yalnızca katarakt ameliyatı için,müracaat etmiştim.
İşte mucize burada başladı.Oysa sayın doktorum sadece katarakt ameliyatı değil,makulaya da müdahale etmeye karar vermişti.Bana operasyonun normalden uzun süreceğini,endişe etmemem gerektiğini söyledi.Ben hala makulaya müdahale edebileceğini asla düşünmüyordum.Düşünmüyordum,çünkü kendisine sadece katarakt ameliyatı için başvurulmuş hiç bir doktor.5 yıl önce makulada damarı patlayıp,makula dejenerasyonu olan bir gözün makulasına müdahale etmeye cesaret etmez.O riske girmez.Ama işte,doktorların piri Ali Bey kararını verdi ve operasyonda önce makula bölgesinde önceden belirlediği noktalara operasyon yaptı.Sonrasında en uygun lensi de takarak operasyonu sonlandırdı.Ertesi günü kontrole gittim.Görme yüzdesini tespit eden cihaza girdim.Görme yüzdesinin tahmin edilen %15’e çıkması için dua ediyordum.Peki görme yüzdem kaç mı çıktı? %100…evet tam %100.
Tanrı böyle muhteşem bir doktorla mucizesini gösterdi bana.Kendilerine ömür boyu minnettar kalacağız.Uzman Dr.Ali Sipahier’e yapacağım övgüleri hiçbir kelime,hiçbir cümle anlatamaz.O’nun adı; “Işık”,onun adı;mucize yaratan doktor,onun adı: doktorların piri’dir.
İyi ki varsınız Ali Bey.Hep var olun.Var olun ki insanların ışığı olun.Tüm minnet duygularımla,size sağlık,size esenlikler diliyorum.
S.A

Etrafı bu kadar renkli ve net  görmek gerçekten çok güzel bir duyguymuş.

Dr. Ali Bey, hem muayene esnasında hem de lazer operasyonu sırasında verdiği bilgiler ile hem çok rahatlatıcı hem de çok güleryüzlüydü. Operasyon yaklaşık 15 dakika ya sürdü ya sürmedi, kalktığım an tüm samimiyetimle söylüyorum gözlük veya lensle hiç bu kadar iyi görebildiğimi hatırlamıyorum, ve onlar olmadan daha net görebiliyordum. Miyop ve astigmat sebebiyle sürekli lens ve gözlüğe bağımlı olmaktan beni kurtaran doktoruma çok teşekkür ederim. İyi ki gelmişim ve lazer olmuşum 23 yaşımda etrafı bu kadar renkli ve net  görmek gerçekten çok güzel bir duyguymuş.Saygılarımla,

G.O

15 yıldır Gözlük Kullanıyordum

15 yıldır gözlük kullanıyordum 5.50 astigmat  6 hipermetrop göz kusurlarım vardi birgün semtimde bulunan Bayrampaşa Göz Hastanesine bir arkadaşımın önerisiyle muayeneye gittim doktorum sayın Ali Sipahier Bey gözumun femtolasik tedavisine uygun olduğunu bu tedaviyi kendilerine de uyguladıklarını belirtti. Bu durum beni biraz daha rahatlattı nasıl olacak nasıl bitecek derken ameliyat günü geldi catti ve tek kelimeyle muazzam bir ameliyat söz konusuydu benim için hekim gerçekten çok ama çok önemli Ali beye muayene olmadan önce 4-5 hekimde muayene oldum gerçekten benim için çok iyi bir seçim oldu rabbime çok şükür iyiki Ali Bey hekim ne kadar deneyimli tecrübeli olursa o kadar basarili bir ameliyat geçiyor ve bu yaşantımızda büyük rol oynamakta Allah Ali Bey ve tüm hastane ekibinden razı olsun saygılar sevgiler.

A.T

Teşekkürler Ali Bey,

Uzun yıllardan beri kullandığım gözlüklerimden kurtulmak için tavsiye üzerine Dr Ali Sipahier’e gittim.  Bu konu hakkındaki bilgisi ve tecrübesi her haliyle ortada olan doktorumun kendisinin de laser tedavisi olması bana ayrı bir güven verdi. Geçirdiğim başarılı operasyonla gözlüklere veda ettim. Başta Op Dr Ali Sipahier olmak üzere Bayrampaşa Göz Hastanesi’nin tüm güleryüzlü çalışanlarına sonsuz teşekkürler

A.Ö

Artık hayata daha güzel bakıyorum…

Hastanenizin göz bölümünde katarakt ameliyatı oldum. Özellikle değerli doktorum Ali Sipahier olmak üzere; tüm ekibine ve hastane çalışanlara teşekkür ederim.

Z.G

Tek kelimeyle Harika……

Geçtiğimiz ay Dr.Ali Sipahier’in bana uygulamış olduğu lazer(lasik)işleminden son derece memnun kaldım bu zamana kadar demekki çok net göremiyormuşum ve herkesede tavsiye ederim görmenin bu kadar güzel mutluluk verici olduğunu bir kez daha anladım Ali Bey tek kelimeyle harika bir insan kendilerine sonsuz teşekkürler ediyorum,ayrıca Klinikte yardımlarını esirgemeyen güleryüzlü arkadaşlarımada sonsuz teşekkürler ediyorum Allah razı,ömürleriniz uzun olsun inşallah…

G.D

Tesadüfün böylesi
Emekli ögretmenim saglık programlarını izlerim. Gözlük numaramı degiştirmek icin gittigimde katarak oldugumu söyledi dr. nin birisi hiç yüzüme bakmadan ben şaşkın,daha böyle bir şey beklemiyordum.İnandırıcı gelmedi kendisine güvenemedim.Alti ay bekledim. Mayene için Bayrampaşa göz hastanesine gitmeye karar verdim.İŞTE EN GÜZEL TESADÜF doktorunuz var mi dediler hayir.Sadece muayene olup olayi dogrulayacaktım.Dr ALI SİPAHİER SAYESİNDE şimdi gözlüklerimden kurtuldum.Kendisine binlerce TEŞEKKÜRLER Güvenmek çok önemli Yoksa istanbulda hastahanede çok. doktor da .Dr. Ali Sipahier gibilerini bulmak şans istiyor. TANRİM size sagllklı uzun ömürler versin benım gibi gozlük kullanmadan yazabilen mutlu bakışlar yaratın.İyiki varsınız TEŞEKKÜRLER.
Z.O

her şey insan için

2 yaşında gözünde hemanjiom olan bir kızım var yaklaşık iki yıldır Ali beyin hastasıyız gerçekden çok değerli bir doktor tedavimiz halen devam etmekde bölüm personeline ve ayrıca kendisine çok teşekkürler Allah böyle doktorları eksik etmesin sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah

Ş.E

Gözlüğüme elveda dedim !!!

Op. Dr. Ali Sipahier sayesinde gözlüklerimden kurtuldum şu ana kadar çok memnunum hiç bir şikayetim yok allaha sükür umarim bundan sonrada bi sorun yaşamam, emeği geçen herkese Teşekkür etmet istiyorum buradan. Hastanedende çok memnun kaldım lazer tedavisi olmak isteyenlere tavsiye ederim. Beni etkileyen doktorların bu tedaviyi önce kendilerinde uyguladıkları oldu. Bakın bu tedaviyi yapan hastanelerdeki doktorlar çoğu gözlük kullanıyor. Almanyadan Saygılarla Kandemir Eyüp

E.Y

Op.Dr.Ali Sipahier Bey ‘e Teşekkürler

Her iki gözümün FAKO operasyonunda gösterdiği üstün başarıdan dolayı hastaneniz Op.Dr.larından Ali Sipahier Bey’e çok teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

A.Ö

Teşekkürler….

01.03.2010 tarihinde sol gözünden ve 03.03.2010 da sağ gözünden hastaneniz göz hastalıkları servisinde katarakt ameliyatı olan annem Yekta Akkaş için uygulanan çok başarılı opereasyon ve hizmet kalitesi adına öncelikle; güler yüzü bilgisi ve başarısı için doktorumuz sayın Op.Dr.Ali Sipahier’e, sıcak davranışları, işindeki ciddiyeti ve tüm tıbbi yardımları için hemşiremiz sayın Seval Ayvalıoğlu’na ve tüm istek ve beklentilerimize her zaman ilgisini eksik etmeden yardımcı olan ve çözüm bulan hasta kabul sorumlumuz sayın Gözde Habeşoğlu’na ve tüm kurumsal iletişim kadrosuna sonsuz teşekkürler eder böyle bir kadroyu hastalarının hizmetine tüm tıbbi kalitesi ve hizmetiyle sunan hastane yönetimine tebrik ve taktirlerimi sunarım. üstdüzey tıbbi imkanlarla beceri ve sıcak ilgi içinde çözümcü bir şekilde tedavimizin yapılmasında emekleri geçen adını yazamadığımız tüm birimlere ve personellerinede ayrıca teşekkürü borç bilir, başarılarınızın devamını dilerim.

L.A

AllahAli SİPAHİERBey’e hayırlı ömürler versin.

Selemün aleyküm. Üçbuçuk yıldır gözlük kullanıyordum ve ameliyat konusunda kararsızdım.25 şubatta Dr.Ali SİPAHİERBey’le görüştüm.Lazer ameliyatını ilk önce kendilerinde uygulamış olmaları bana çok güven verdi.Konuyla ilgili bilgi almaya gitmiştik,ama;ameliyat olup çıktık.”Keşke daha önce olsaydım!”dedim.Şimdi gözlük kullanmıyorum ve çoooooook mutluyum.Önce Allah’a hamd olsun.Sonra da Allah Ali Bey’den,hemşirelerden razı olsun.Hepsine ilgilerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkürler… Şunu da belirtmek isterim ki; hastene tertemiz ve ferah. İnsanın hasta olup Hisar’a gidesi geliyor:) Yaşasın TEKNOLOJİ! Yaşasın DOKTORUM! Yaşasın HİSAR HASPİTAL! Beyhan IŞIK 22/03/2010 İSTANBUL/AVCILAR

B.I

Kurumunuz hem ekipman hem de bilgi ve becerileri üst düzey olan doktorlara,hemsirelere ve saglıkcılara sahip.Özellikle Goz Doktoru Ali bey ,bizim için çok değerli bir hekim.Kendisine ve o bolumde calışan tum yardımcı arkadaslara oğlumuzun ,muayenesinde,kontrollerinde gösterdiği profosyonellik ve sıcaklık için çok tesekkür ederiz.

B.Ö

Teşekkürler

Sağ gözüm %10-sol gözüm %70 görüyormuş, hastanenizde 15 Mart 2011 ve 17 Mart 2011 tarihlerinde iki gözümden de fako yöntemiyle katarakt ameliyatı oldum.Henüz 15 gün olmasına rağmen uzağı da yakını da net görebiliyorum. Ayrıca yakın gözlüğü de kullanmayacağım. Ameliyat çok başarılı geçti. Doktorum Ali Sipahier`e çok teşekkür ederim.

A.Ç

Teşekkür bile az

Hastanenize daha önceden de gelmiştim. Gözlerim de ki görme problemlerden dolayı muayene için geldim. Dr. Ali Bey muayene sonucu her iki gözümde de katarakt olduğunu ve ameliyatla bu sorunun ortadan kalkacağını ifade etti. Fakat bir gözümün çok problemli ve sıkıntılı olduğunu bütün imkânları sunacağını elinden ne gelirse yapacağını söyledi. Bu güzel ve beni tatmin eden tavrıyla karar verdim önce sıkıntılı olan gözümden ameliyatımı oldum ve çok başarılı geçen ameliyatla şu anda görüyorum Dr.Ali Bey oğluma çok teşekkür ediyorum teşekkür kelimesi bile azdır çok sevdim doktorumu iyi ki gelmişim diyorum. Allah razı olsun.

F.K
Doktorumun gerçekleştirmiş olduğu operasyondan çok memnun kaldım Solunum şeker tansiyon ve kalp hastası olmama rağmen tecrübesi cana yakınlığı ve morel desteği ile son derece rahat bir ameliyat geçirdim Başarılarınızın devamını dilerim Teşekkürlerimle…

F.G
Bayrampasa göz hastanesi doktorlarindan syn Opdr Alpay mutluay ve opdr Ali sipahier Beylere cani gönülden tesekkur ediyorum allahim razi olsun her 2 doktorum dan da Ben yillarca gozluk kullanan Biriydim daha önce katarak var diye ameliyat olmustum Baska bir hastanede gozluk kullnmiyacaktim sözde ameliyaattan sonra ama ben hala kurtulamamistim gozlukten ve Gormemde kotuydu bana gore gozlukle bile ve sonra Astimmatvar demislerdi birkez daha ameliyata aldilar beni Ismini vermek istemedigim hastanede Tam 7 yil gecti ve ben hala bulanik goruyordum dunyayi ne zaman ki ben bayrampasa goz hastanesine geldim Her sey rabbime cok sukurler olsun hersey degisti doktorlarimdan allah razi olsun lazer ameliyati oldum gozlerim uygundu lazere femto lasik yontemiyle ali sipahier beyfendi ameliyati gerceklestirdi 17012013 tarihinde Ve cok memnunum suan bunlari yazarken gözluksuz ve cok rahatim her seyi net görebiliyorum birazcik sol daha dusuk olsada gormem eskisine gore hamd olsun cok daha iyi ve rahatim allah basimizdan böyle beyfendi doktorlari eksik etmesin

S.B

Annem,sarı nokta hastasıdırBir tanıdık vasıtasıyla Annemi Ali Beye Hisar Hastanesinde muayene götürmüştüm Kendisi Annemin dönem dönem azalan görme durumunu daha stabil+ daha kaliteli görme durumuna getirdiAğabeyim de ciddi göz problemleri olan bir insandırO da ciddi bir tedaviyle daha kaliteli görür hale geldiOğlum ve eşim de rutin kontroller için Ali Beye gidiyorlarKendisine minnettarızKarakterli duruşu,ticari kaygılardan uzak ettiği yemine saygılı,bilgiyi paylaşan ve insana huzur veren bir doktorinsanAllah yardımcısı olsunAilesiyle sevdikleriyle mutlu ve başarılı olmasını dilerim Saygılarımla,

F.A
21 senedir miyoptum ve gözlük kullanıyordumDaha öncede gittiğim göz doktoru Lazer ameliyatına yanaşmamıştıGözlükler son 1,5 senedir beni zorluyordu ve gözlükten kurtulmak istiyordum ama cesaret edemiyordumDr Ali Beye muayene oldum ve göz yapımın uygun olduğunu,kendinede lazer ameliyatını uyguladığını söylemesi beni cesaretlendirdiAmeliyat için gün vermişti ameliyat için geldiğimde halen bir korku vardıAli Bey korkulacak bir şey yok dedi ve ameliyata girdimÇıktığımda her yeri net görüyordumAmeliyat olduğum tam 2,5 ay oldu ve görüşüm günden güne dahada netKeşke daha önce Dr Ali Beyi tanımış olsaydımAllah bin defa razı olsun doktorumuzdan beni gözlükten kurtardığı için

Ö.A

50 yıldır takmak zorunda olduğum gözlüklerden  Dr Ali bey ‘in uyguladığı göz içi mercek değişimi ve akıllı mercek uygulaması ile kurtuldum. Kendisine minnettarım. Gözü uygun olan herkese tavsiye ederim

A.Ç

16 yaşında keratokonus hastası olduğum farkedildi sonrasında giderek görmem azaldı . Internetten Bayrampaşa Göz Hastanesini ve bu konuda uzman olan Dr Ali Bey ‘i buldum . Sağolsun bana uyguladığı topoguided laser ve ışın tedavisi ile görmem oldukça düzeldi. Herkese tavsiye ederim

Kendisi laser olan doktor kadar güven veren ne olabilir?

Yıllardır gözlük kullanan ve laser operasyonu olmaktan korkan biriydim. Madem laser iyi bir şey neden doktorlar olmuyor diye düşünüyordum. Dr Ali bey ‘e muayeneye gittiğimde kendisinin de laser tedavisi olduğunu öğrendim  yöntemle ilgili tüm ayrıntıları benim anlayabileceğim gibi anlattı. Sonrasında da gönül rahatlığı ile tedavi oldum ve artık gözlük kullanmıyorum. Teşekkürler doktorum

N.A

Görüş Yaz

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Görüşünüz